Hakkımızda

Biensis 2011 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan almış olduğu Teknogirişim Sermaye desteği (TGSD) ile kurulmuş AR-GE ve imalat odaklı bir firmadır. Elektrikli araçların kullanımının artmasından doğan ihtiyaçla Bilişim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ nın desteğiyle elektrikli araçların motor kontrol üniteleri ve enerji yönetimlerine dair imalata yönelik bir proje ile yola çıkmıştır.

Elektrikli araçlarla ilgili hizmetlerin yanı sıra, 10 yılı aşkın bilgi birikimi ve mühendislik altyapısıyla tüm müşterilerine; UPS (Kesintisizi Güç Kaynakları), yenilenebilir enerji sistemleri, Ar-Ge ve danışmanlık hizmetleri konularında da katma değeri yüksek, kaliteli ve rekabetçi hizmetler sunmaktadır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TÜBİTAK, KOSGEB gibi seçkin kurumlardan aldığımız önemli destekler, bizim bu konudaki bilgimizin bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

Alanındaki uzmanlığı ve deneyimi sayesinde sizlere ücretsiz danışmanlık hizmetinin yanı sıra, eşsiz bir teknik servis hizmeti de vermektedir. Ayrıca dünyada konusunda önde gelen firmaların hali hazırda var olan çözümlerini de Türkiye’ye getirerek müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır.

Sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Biensis, kalite ve güvenden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla müşterileri tarafından her geçen gün daha fazla tercih edilerek, müşteri sayısını ve satış rakamlarını katlayarak büyümektedir.

Biensis olarak bizler, müşterilerimiz tarafından bizlerden beklenen çalışmalarımızı sürdürmeye ve bizlere inanan tüm paydaşlarımıza güven sunmaya devam edeceğiz.

En Derin Saygılarımızla,

BİENSİS MÜHENDİSLİK VE ENERJİ
SİSTEMLERİ İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Biz Kimiz?

Biensis 10 yılı aşkın mühendislik deneyimi, işini seven profesyonel ekibi ile, yenilikçi ve araştırmacı ruhu olan Ar & Ge, ithalat, ihracat ve üretim odaklı devlet desteği ile kurulmuş dinamik bir mühendislik şirketidir.

Ne Yaparız?

Güvenilirlik ve hatasız çalışma ana prensibimizdir. Her müşteri bizim için özel olduğu için, ihtiyaçlarınızı karşılamak adına ekip olarak özenle çalışırız. Mükemmeliyetçi anlayışımız ve bu anlayışımıza olan inancımızla müşterilerimize özel AR&GE projeleri yapar, elektrikli araçlara dair motor kontrol devresi tasarlayıp üretiriz, solar ve UPS projelerimizle enerji ihtiyacınıza çözümler sunar, üretimin can damarı fabrikalara otomasyon çözümleri ile katkı sağlarız. Tüm bu işlerde çözüm odaklı çalışır, elde ettiğimiz tüm başarılara çalışanlarımızın imzasını atarız.