BLDC Motor Sürücüler

Arazi ya da yolda kullanım için tasarlanmış BLDC motorlu elektrikli araçların yüksek performans gereksinimlerini karşılamak için dizayn edilmiş sürücülerdir. Elektrikli bisikletlerde, motosikletlerde, otomobillerde, golf arabalarında ve forliftlerde kullanılmaktadır.

Daha fazla

PMSM Motor Sürücüleri

Arazi ya da yolda kullanım için tasarlanmış elektrikli araçların yüksek performans gereksinimlerini karşılamak için dizayn edilmiş sürücülerdir. Elektrikli otomobiller, lokomotiflerde kullanılmaktadır.

Daha fazla

ACIM (Asenkron) Motor Sürücüler

Arazi ya da yolda kullanım için tasarlanmış asenkron motora sahip elektrikli araçların yüksek performans gereksinimlerini karşılamak için dizayn edilmiş sürücülerdir. Elektrikli otomobiller, lokomotiflerde kullanılmaktadır.

Daha fazla

Fırçalı DC Motor Sürücüler

Arazi ya da yolda kullanım için tasarlanmış seri motorlu ya da daimi mıknatıslı fırçalı DC motora sahip elektrikli araçların yüksek performans gereksinimlerini karşılamak için dizayn edilmiş sürücülerdir. Elektrikli bisikletlerde, motosikletlerde, otomobillerde, golf arabalarında ve forliftlerde kullanılmaktadır.

Daha fazla