img1847

Dış Mekan Uyumlu Elektrikli Araçlar Şarj İstasyonu

Dış mekan uyumlu elektrikli araç şarj cihazı elektrikli araçların bataryalarını şarj etmek için kullanılır. Bu cihaz ile elektrikli araçlarınızın bataryalarını yüksek güçte verimli, hızlı ve etkin şekilde şarj ederken zamandan tasarruf edersiniz. Entegre şarj cihazı ve bağlantı parçalarını içerir. Her bir doğrultucu kabine 15 adet doğrultucu modül monte edilebilir. Şarj istasyonları, otoparklar için uygundur.

img1860

Split Tipi DC Şarj Cihazı

Split tipi DC şarj cihazı merkezi şarj ağıyla elektrikli araçların bataryalarinin şarj edilmesinde kullanılırlar. Elektrikli araçların yüksek güç şarj hizmetini sağlayan şarj ağını hızlı ve etkin olarak açar. Doğrultucu kabin ve açik hava sarj terminallerinden oluşur. Her bir dogrultucu kabine en fazla 25 adet dogrultucu modül kurulabilir. Şarj istasyonları ve otoparklar için uygundur. Split tipi DC şarj cihazı I serisi; çıkış gerilimi DC200V ~400V arasında ayarlanabilirdir. Bir ünitenin maksimum çıkış gücü 150kW’tır. Split tipi DC şarj cihazı II Serisi; çıkış gerilimi DC400V ~700V arasında ayarlanabilirdir. Bir ünitenin maksimum çıkış gücü 150kW’tır.

img1857

V2G Split Tipi İki Yönlü Şarj Cihazı

Enerji depolama güç istasyonları, etkileşimli akıllı şebekeler ve enerji kaynaklarının optimum kullanımlarından elde edilen veriler ışığında AC-DC, DC-AC gibi iki yönlü dönüştürücülü, kamu elektrik şebekesine bağlı yeni kuşak güç cihazları geliştirilmiştir. Split tipi şarj cihazı dogrultucu ve inverter modülü 50kW olup, modüler tasarimlidir. İki yönlü doğrultucu kabin ve açik hava sarj setinden meydana gelir. Şarj istasyonlarına ve otoparklara uygundur. Split tipi genel şarj cihazı I serisi; çıkış gerilimi DC250V~750V aralığında ayarlanabilirdir. Bir ünitenin maksimum çıkış gücü 50kW’tır. Split tipi genel şarj cihazı II serisi; çıkış gerilimi DC250V~750V aralığında ayarlanabilirdir. Bir ünitenin maksimum çıkış gücü 150kW’tır.

img1852

Açık Hava DC Şarj Cihazı

Açıkhava DC şarj cihazı dağıtılmış enerji ağlarında elektrikli araçların şarjında kullanılır. Elektrikli araçların yüksek guc şarj hizmetini sağlayan şarj ağını hızlı ve etkin olarak açar. Açıkhava DC şarj cihazı; açıkhava kabini, birden fazla şarj cihazı ve acikhava şarj terminallerinden oluşur. Şarj istasyonlarına ve otoparklara uygundur.

img1863

EVDC-ZD Serisi Şarj Terminalleri

EVDC-ZD serisi DC şarj istasyonları genellikle elektrikli araçların hızlı şarjı için kullanılır.Charging Bu ürün dış ortama uygun, toz ve suya dayanıklı olarak IP54 sınıfında tasarlanmıştır. İnsan makine etkileşimli şarj arayüzüne sahip bu cihazda, haberleşme protokolü, şarj kısmı ve şarj parçaları entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Modüler tasarımlı bu cihazın pratik kuruluma, kolay bakıma ve kullanıma sahiptir.

img1868

EVAC serisi AC Şarj İstasyonları

AC şarj özelliği elektrikli araçların AC ile şarjını sağlar. Cihaz az yer kaplarken, pratik kurulumu ile kolay kullanıma sahiptir. Bu seri cihazlar halka açık otoparklar, yerleşim alanı otoparkları, alışveriş merkezleri ile diğer kapalı veya açık şarj istasyonları için uygundur.